דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון מס 6: י"ט תשרי - שורשי הספק
10-14-2014, 05:03 AM (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-27-2015 על ידי 12:48 AM עינא פקיחא.)
הודעה: #1
עדכון מס 6: י"ט תשרי - שורשי הספק
מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון

מראות שמים:
בחלומי אני רואה איש לבוש כותונת פסים עומד מול היכל הקודש, הכותונת היתה לבנה והפסים היו בצבע אדום,
עד היום חשבתי שכותונת הפסים היתה לבנה עם פסים שחורים כנגד צבעה של ספרת הדעת, הפסים השחורים אלו הם החסרונות שבאמתחתם גילוי של אור אל הגיבור שזוכה לגבור על ייצרו בדיוק כמו הנקודות השחורות שעל המצה הלבנה בפסח וכו.. ובמראה זה ראיתי את כותונת הפסים בצבע הגבורה האדום המלובש על לובן החסדים, ידעתי שזהו משיח בן יוסף והנה ניגש משיח בן יוסף אל ארון הקודש וההיכל היה מפואר מאוד, עמדתי מהצד ויכולתי לראות את יראת הכבוד של בן יוסף, ארון הקודש נפתח ומתוכו מוציא בן יוסף אט אט ובזהירות שני לוחות אבנים, אט אט בזהירות רבה שיכולתי להבחין בחשש של האיש להחזיקם את (עשרת הדברות),

לוחות האבן הפעם היו מזכוכית ואני ממש נפעם, בן יוסף מחזיק את הלוחות ואני שם לב שהוא מאוד חושש להחזיקם, אט אט הוא יורד מהיכל הקודש ופוסע אט אט עד יציאתו מההיכל, אני זוכר ששאלתי את עצמי מדוע לוחות זכוכית ולא אבן? ובמחשבתי מיד קבלתי תשובה שהזכוכית היא סימן להזדככות, עשרת הדברות, שורש כל התורה כולה בידיו של הגיבור, משיח בן יוסף.

רצה הקב"ה לזכות את ישראל ולכן הרבה להם תורה ומצוות, אל תאמר לזכות אלה להזדכך, 

נשארתי בתוך ההיכל לבדי כשלפתע הופיע לו חתול שהתקרב לעברי, שאלתי את עצמי אך יכול להכנס חתול להיכל הקודש?
לא עשיתי מאומה רק התבוננתי בנעשה והבנתי שיש כאן תובנה שעלי לקבל והנה ניגש החתול והגיע עד לרגליי ונגע בי בירך ומשם הסתלק כאשר אני מנסה להבין את פשר הנעשה? 

לפתע שמתי לב שיש לי כאב במקום נגיעת החתול בירכי, יצאתי מהיכל הקודש והגעתי ליער גדול ועצום, ישבתי על סלע ובמקום נגיעת החתול ראיתי חוט דק יוצא מתוך ירכי הימנית, החוט היה ממש בתוך רגלי כאשר לקחתי את החוט והתחלתי למשוך אותו מתוכי והנה החוט נמצא בתוך גופי ואני מושך ומושך את החוט ונראה שהחוט ארוך מאוד בתוך גופי, נפעמתי ושאלתי את עצמי מה פשר התובנה? והקצתי

התובנה היתה חד משמעית וזכיתי להבין דבר מתוך דבר במראה זה השבח לאל בחסדיו הרבים,

החתול מסמל ספק, אלו הם הספקות שיש לאדם בנסיון האמונה, כל חיה בבריאה מתראה בעיני האדם עיי" ב" הפכים בבחינת הטוב והרע שבלב והנה הצד החיובי שבחתול הוא שהוא מסמל צניעות כי תמיד הוא מכסה את צרכיו, לעומת זאת השלילה שבחתול שהוא מסמל את הספק כאשר החתול שואל את האדם באומרו מי יהו? מיהו השם בחייך? וידוע שיצר הרע תמיד שואל את האדם מי ומה? מיהו ה" בחייך? מה לך עבודת האמונה? החתול והכבש אלו הם השאלות מי ומה כאשר החתול שואל מי יהו? והכבש שואל מה?

השם חתול מגיע משורש המילה מחתל משמע מכסה ותפקיד הספק לכסות מהאדם את האמת בדיוק כפי שהכבש מרמז לנו לכבוש את ייצרנו 

נגיעה קטנה של הספק בנפשנו חודרת עמוק עמוק לפנימיותנו ולכן החוט היה מושרש בתוכי לעומק, לקח לי זמן ארוך להוציאו ומכאן הבנתי שכל נגיעה של ספק היא שורשית ועמוקה למרות שנגיעה החצונית נראה די לא משמעותית,

סכום:
אנחנו בזמן קריטי מאוד, השנה היא שנת שמיטה, עברו להם 14 שנה מאז שנת תש"ס ועד תשע"ד,  ב" תיקוני הקווים ימין ושמאל הושלמו, 7 ספירות של קו ימין לעומת 7 ספירות של השמאל, לדעת המקובלים השנה הזו תשע"ה תהיה זמן תשועה המהווה את סגירת השער לתשובה,
מי שזכה אשריו ואשרי חלקו להכנס אל לב גמר תיקון האלף השישי, מבחוץ נראה לכולנו שכלום לא זז, שיגרת החיים מונעת מאיתנו לראות את הפעולה הפנימית המתרחשת בתוכנו, לחשוב על גאולה במצב הקיים זה ממש כמו חלום ועל זה נאמר: היינו כחולמים, עלינו לא להיות שאננים ועלינו לא לתת לספק לנגוע בנו כי שורשו עמוק עד למאוד ועל כולנו מוטלת המשימה להוציא את קשר חוט הספק מנפשנו ולהביא את הלב בעל מנת לאהוב אלוקים ואדם, אין לי ספק שהשנה הזו תחבוק בתוכה שינויים רבים ומשמעותיים ביחס לגאולת עם ישראל,

הנצרות תלחם באיסלם ובעולם כולו יהיו מראות שיזעזעו את הלב, המלחמה היא בתוכנו ועלינו לזכור: לא משנה מה יהיה ומה יתרחש, עלינו להיות חזקים באמונה שלמה שכל המהלך הוא לטובה, זה הזמן להישמר ולהוריד פרופיל, לא לעשות דברים קצוניים ולא לפתוח עסקים אלה לשמור ליום גשום, לבוש הגבורה בנפשנו מאוד חשוב ברגע קריטי שכזה, לוח ברית הלב תחת הזדככות ואשרינו שזכינו לקבל תובנות עצומות הבן יקיר לי אפרים, ציון שמך בן יוסף, ישמרהו ה" אמן,
מועדים לשמחה וחג סוכות שמח, לישועתך ה" קווינו וציפינו כל היום,
אלינור הכהן
מצא את כל ההודעות של משתמש זה

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים