דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון מס 7: כ"ג תשרי - יסוריי יוסף
10-17-2014, 05:18 AM (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-27-2015 על ידי 12:49 AM עינא פקיחא.)
הודעה: #1
עדכון מס 7: כ"ג תשרי - יסוריי יוסף
בס"ד
לאורך השנים, כותבים המקובלים על יסוריו של משיח,
דברי המקובלים נכתבו באופן כללי ביחס לדור האחרון שבאלף השישי, כתיבת המקובלים היתה בהחלט די נסתרת בעל מנת לא לתת מקום ליניקת החיצוניים אודות משיח, חלק גדול מכתבי המקובלים אודות משיח נכתבו ברמז ובסוד, כל דברי הפשט אודות משיח נכתבו בכלליות,
מכתבי המקובלים עלינו להבין דבר מתוך דבר, כאשר לא לכולנו ניתנה הזכות להבין באמת אך יהיה? מה יהיה? או אך יצאו לפועל דברי המקובלים בדור שלנו? זוהי שאלת השאלות?

מי זה בא מאדום חמוץ בגדים מבצרה, זה הדור בלבושו צעה ברוב כוחו (ישעיהו ס"ג)
ישנה סברה שזהו משיח בן דוד? ישנה סברה שזהו משיח בן יוסף? ישנה סברה שבאיש אחד קימים ב" הבחינות?

בליל שמחת תורה בחצות הלילה ישבתי עם עצמי והרהרתי בנושא הנ"ל,
נשאתי תפילה ובקשתי בליבי להבין מיהו הבא מאדום? בן דוד או בן יוסף? 
אך יגיע גילוי אליהו הנביא למשיח? אך תתגלה רוחו של הרועה הנאמן משה רבינו עה" למשיחיו?
ישנם הרבה דברים שנמצאים בסיתום ובקשתי בחסדיו של ה" להבין אם אפשר בעמקות יתר את המתרחש?

מראות השמים ליל שמחת תורה:
והנה במראות השמים אני קורא את דברי ישעיהו הנביא פרק ס"ג פסוק א:
מי זה בא מאדום חמוץ בגדים מבצרה וכו שלפתע שמעתי קול האומר יוסף יוסף יוסף, מי זה בא מאדום? יוסף, והקצתי..

רצתי מיד ופתחתי את דברי הנביא ידעתי שפספסתי משהו בהתבוננותי,
קראתי את הפסוק מספר פעמים ולא הבנתי, כשלפתע נשאלה שאלה במוחי? מהי גמאטריה של: מי זה בא מאדום?

מי - 50
זה - 12
בא - 3
מאדום - 91

מי זה בא מאדום גמ"ט 156 העולה יוסף
זהו גילוי מרעיש עולמות מבחינתי, ישעיהו הנביא זי"ע מדבר אודות משיח בן יוסף, 

כותב המקובל רמ"ד ואלי זי"ע: הנה כבר ידוע שהברור האחרון יהיה בסוד העקביים באדום דיקא, ולכן זהו הגלות האחרון ומיד אחריו גאולה נצחית ויחוד שלם, כענין שנאמר: ועלו מושיעים בהר ציון לשפוט את הר עשיו והיתה לה" המלוכה, וזהו הטעם שאמר הנביא בדרך שאלה? מי זה בא מאדום? לרמוז אל היסוד הקדוש שהשלים את בירורו וחוזר אל הקדושה,

והנה שוב נשאלה שאלה במוחי? מדוע דוקא עכשיו קבלת את התובנה הזו?
והתשובה ברורה לי בעוד השאלה נשאלת, זהו מצבו של משיח בן יוסף ברגע זה ממש, היסוד השלים את ברורו השבח לאל,

ככ שמחתי ושוב נשאלה שאלה במוחי: התבונן שוב בפסוק הנ"ל בעומק היחוד?

מי זה בא - גמ"ט 65 כנגד שם (אדני) ,
מאדום - גמ"ט 91 כנגד היחיוד הקדוש של (הויה אדנות), 

אין לי יכולת להסביר לכם את המתרחש זהו חידוש עצום, שואלים אותי את השאלה בהקיץ? ונותנים לי גם את התשובה בהקיץ,
ישתבח הבורא, זה קורה ככ מהר וזוהי ממש זכות גדולה לחוש את נפלאותיו של ה" בחסדיו הרבים, 

(אדני) (יהוה אדני) גמ"ט יוסף,
ממצב של דין (אדני) למצב של גמר התיקון בגילוי היחוד (יהוה אדני)
בפסוק זה יש את כל המהלך מהתחלה ועד הסוף, השבח לאל, זהו יחוד קדוש הבא ללמד אותי להכנס לעובי הקורה, לפנימיות המקרה הנ"ל ובחסדי ה" אשמח להעביר הלאה את המתרחש כשבליבי יש דחף לפתוח את הדברים כי הגיע הזמן,

עוד כותב רמ"ד ואלי זי"ע: חמוץ בגדים:
לפי שהקליפה היא בסוד חמץ, והיסוד לובש את בגדיה בחזירתו, והנה אדום ובצרה הם סוד זכר ונקבה של הס"א, ולפי שהיסוד הקדוש לובש את בגדי הקדושה ההדורים והמפוארים בגמר מלאכתו לפיכך כתוב: זה הדור בלבושו והוא שהציע את הקליפה והכניעה תחתיו ברוב כח שהמשיך מהקדושה עצמה כנכתב: צועה ברוב כוחו, 

זהו הזמן ליל שמחת התורה שמשיח בן יוסף השתלם ברוב אורותיו בריבוי החסדים להביא ישועה שלמה בכח ה"
והנה חסד צבעו לבן והגוון האדום מלמד על כח הדין שנכנע תחת הקדושה, וסוד זה ממש מתחבר לעדכון הקודם שבו זכיתי לראות את משיח בן יוסף בכותנתו הלבנה עם פסיו האדומים, השבח לאל Smile

שהחיינו והקימנו לזמן הזה, השבח לאל בחסדי שמים אנחנו ככ קרובים, בה" העדכן בקרוב .. אלינור הכהן,
מצא את כל ההודעות של משתמש זה

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים