דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון מס 8: א״ אדר - עינא פקיחא
03-12-2015, 11:26 PM (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-27-2015 על ידי 12:49 AM עינא פקיחא.)
הודעה: #1
עדכון מס 8: א״ אדר - עינא פקיחא
ישעיהו פרק ט פסוק ה': 
כי ילד יולד לנו, בן ניתן לנו ותהי המשרה על שכמו,

מראות השמים:
בליל ראש חודש אדר סמוך לשינה בעודי ער, החלו החיות הממללות הנקראות חש מל מל לעטוף את ראשי דרך אוזני השמאלית, ידוע שתפקיד החיות הממללות הוא להסיר את הקליפות שבגוף לפני ירידת תודעה של קדושה לחולם, זהו מהלך נפשי מקודש הבא להעביר מסר בחסדי ה״ בזכות אבות אל האדם כאשר זוהי זכות גדולה לחוות חוויה מדהימה שכזו בחסדי ה״, לאחר ככ הרבה זמן שלא חוויתי אודות משיח בן יוסף שמחתי עד למאוד לחוש את נעם ה״, עצמתי עינים בעודי מחכה לראות את מחזה השכינה, כשהעינים עצומות נראה החזיון בצורה ברורה כסרט נע וכל פרט בתמונת ה״ הוא חשוב בעל מנת להבין דבר מתוך דבר ולכן הייתי מאוד דרוך וקשוב,

על משה רבינו עליו השלום נאמר: תמונת ה״ יביט משמע שכל תמונה המתראה לאדם בבחינת דומם צומח חי או מדבר מסתירה תודעה שורשית בתוכה, אנו חיים בעולם הדמיון ומכאן זוהי זכות גדולה להבין דבר מתוך דבר ובחסדי ה״ ורחמיו יש מקום להבין את סוד ה״ ליראיו כאשר יש סכנה גדולה לפרש את המראות בצורה לא נכונה בבחינת לא יהיה לך כל פסל וכל תמונה וכו.. בה״ שנזכה ללמוד וללמד לשמור ולעשות לשם שמים אמן כן יהי רצון הנה הדברים הנפלאים ישתבח שמו לעד,

בחזיון הנ״ל רואה אני את משיח בן יוסף כשהו מנסה להתרומם מעל הקרקע, (הרצון לצאת מקטנות) אני שם לב שמאוד קשה לו לעלות (לגדלות) ומיד הבנתי שכל רצונו של בן יוסף הוא לרומם את רוח המלכות ולהעלותה לתפארת הלב בעל מנת להשלים את התיקון, בצעדים קשים מצליח משיח בן יוסף להתרומם מעלה ואט אט הוא החל להתרומם ובאורך פלא ניתן לי יכולת לראות את המעוף וכשמגיע משיח בן יוסף למרומי השמים (בחינת ההשפעה) הוא מיד נופל מטה במהירות מסחררת ומכאן הבנתי שתודעה זו מרמזת על התיקון הכללי של משיח בן יוסף ביחס לגאולת ישראל והכוונה שעדין לא הגיע הזמן לעלות לגדלות, ועדין לא הגיע הזמן של גמר התיקון הכללי ביחס להשלמת היסוד הקדוש שזוהי בחינת משיח בן יוסף,

כל רצונו של בן יוסף הוא להשתלם לטובת זרוז הגאולה בבחינת אחישנה בתיקון היסוד, הקושי לעלות מעלה בכל מחיר בעל מנת לזרז את התיקון מביא נפילה לא קלה מטה, בחזיון זה הבנתי שלא ניתן לקצר או לזרז את המהלכים משמים והכל הולך עפ התכנית האלוקית אט אט, צעד אחר צעד, והנה רואה אני את משיח בן יוסף עומד במעבר חציה כאשר אין לו יכולת לחצות את הכביש ומכאן ברור לי מאוד שתנועת הסטרא אחרא עדין שולטת ואין יכולת למשיח לעבור למהלך הבא, כאשר שמתי לב לדבר מוזר מאוד, כל הנהגים שנוהגים במהירות בכביש נראים בדיוק אותו דבר והנהג הוא לא אחר מאשר צורר היהודים בשואה ימח שמו וזכרו, והמסר היה מאוד ברור, שעדין אנחנו תחת שליטת החיצוניים והקליפות,

שוב משתנה התמונה ומראות השמים הם בהירים וברורים מאוד והנה רואה אני את משיח בן יוסף שוכב על מיטה (סימן לקטנות המוחין) ומעליו עומדת עין פקוחא המסמלת את עינא פקיחא שזוהי הנהגת היחוד המגן על משיח בן יוסף כדברי הרמח״ל זכותו תגן עלינו אמן,

בספר מאמר הגאולה כותב הרמח״ל: כח היחוד העליון הוא המגן על משיח בן יוסף, הבן יקיר לי אפרים, ולמה יקיר? כי כל יקר ראתה עינו וזהו סוד החכמה ובכח האורות האלה המתעצמים מאוד נעשה השעשוע והוא סוד ילד שעשועים, ומפני שתקונו תיקון גדול נאמר: כי מדי דברי בו זכור אזכרנו עוד, כי גדלה האהבה והסוף, על כן מעי לו רחם ארחמנו נאם ה״ כי בהדבקו בחיים ימצא חיים,

והנה האדם למטה הוא בצורת זו״ן (זכר ונקבה) ולכן יש הכיסויים (הסתרות), כי אפילו בזמן שהעין נפתח אינו אלה שהכסוי נאסף אל שורשו, במימד אריך אנפין שזהו מקום הרחמים הגמורים, כאשר בבחינת עינא פקיחא לא נמצא כיסויי כלל ומשם יוצאים הדגים שסודם בסוד היסוד העומד תמיד בתוך המים שזהו היסוד בזמן הזיווג והוא סוד יוסף שנאמר בו: בן פורת יוסף, בן פורת עלי עין שנפקח עליו העין העליון, מחמת היותו בסוד זמן הזיווג שהעין נפקח תמיד, ואז מאיר העין העליון של א״א (אריך אנפין),

כל יקר ראתה עינו, סוד עינא פקיחא, והוא עצמו משיח הנקרא טוב, הבן יקיר לי אפרים ילד שעשועים כאשר ילד מסמל קטנות מוחין וזהו זמן התיקון ובן זהו גדלות המוחין כאשר אפרים סודו אפר מי והנה המילה מי עולה נון בבחינת השגת נון שערי הבינה בכח הגבורה כאשר על משיח בן יוסף לעשות תיקונים בילדותו עד להשלמת היסוד הקדושה שרק אז יוכל להשתלם עם הנוקבא שהיא בת זוגתו וכו.. רבי עקיבא בן יוסף החל לגלות את פנימיות החכמה ובן יוסף עליו להשלים את המשימה כאשר המשרה על כתפו כנאמר בספר ישעיהו פרק ט: כי ילד יולד לנו, בן ניתן לנו ותהי המשרה על שכמו, מקום שכם שניתן ליסוד הקדוש והדברים עמוקים, 

בשורות טובות ואין ספק שאנחנו קרובים מאוד, השבח לאל בברכה אלינור,
מצא את כל ההודעות של משתמש זה

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים