דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדכון מס 2 י" באב תשע"ד: גופים בעבודה
08-08-2014, 04:48 AM (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-27-2015 על ידי 12:45 AM עינא פקיחא.)
הודעה: #1
עדכון מס 2 י" באב תשע"ד: גופים בעבודה
ישנו צדיק נסתר שזכיתי לפגוש המקורב בידיעותיו לעניני משיח בן יוסף בתיקונו לקראת הגאולה כפי שהוא מקבל משמים : אלו הם מראות השמים הבאים מנפלאות הבורא ליראיו השומרים את בריתו - זהו מהלכו של משיח בן יוסף לקראת גמר התיקון בביאת הגאולה השלמה אכי"ר: מאת הרב אלינור הכהן שליט"א,

אומר עמוס הנביא - פרק ה":
הוי המתאוים את יום השם למה לכם את יום השם הוא חושך ולא אור".
כדי לקבל אור אנחנו חיבים להתאמץ לבנות כלי של משפיע לצאת מהאנוכיות לצאת מהאגואיזם - כי אם לא נשתנה נשאר בחושך.

אכן עבר זמן מאז העדכון האחרון שזכיתי לקבל ממראות השמים בחסדי השם וברחמיו, עברו עלי ימים לא קלים בתקופה האחרונה וליבי חש את חבלי המשיח, בשעה טובה אתר הבית עינא פקיחא התחדש ושוב עלה לאויר, בה" שנזכה לעשות לשם שמים, אמן כן יהי רצון,

כולנו שמים לב שבתוכנו ומסביבנו הלחץ גדל כצואר בקבוק והנה לא קל היום לצפות בחדשות כאשר מיום ליום מתרבים הדינים אט אט יותר ויותר וחכם עינו בראשו, הלב שלי מלא השתוקקות לאמת ולגאולה כללית ופרטית לכלל ישראל היקרים מפז, יום ועוד יום, חודש אחר חודש וכולנו מקוים ומצפים לישועת הבורא מהלב אל הלב והנה לפני שאספר לכם על מראות השמים שזכיתי לחוות על משיח בן יוסף ברצוני לחזק את לבבנו באמונה, בטחון, כאמצעי לאהבת הבורא, ואנסה להסביר את הלמוד העמוק במילים פשוטות מהלב אל הלב כמנהגנו בקודש...

אל תסתכל בקנקן נאמר: היום מצבנו משתפר ביחס למצב הרוחני המודעותי בקרב לבבות בית ישראל, דעו לכם אחיי היקרים שכאשר בא אור גדול אל הלב מתבצעים להם ב" פעולות, או שבאה התקרבות או התרחקות, כאשר מי שחפץ בדבקות אמיתית עם הבורא מתוך ליבו ממש הוא צומח למרות שלמראית עין הלב לא חש שינוי משמעותי כאשר סדר התפתחות מדרגות הלב היא בסוד אט אט ולעומת זאת מי שחפץ להשאר תחת אנוכיותו מתרחק אט אט והנה הברור פועל בכל לב..

בקצרה ממש - למדנו בעדכונים האחרונים שעל כל אחד מאיתנו מוטלת המשימה לנקות את הלב מחמץ (אנוכיות) והנה לפרוס את הלב הכונה היא לעשות ברור אמיתי בסור מרע ועשה טוב לכבוד שם שמים ולמדנו שכל מי שלא יפרוס את הלב באהבה יקבל מקרה בטבע שיאלץ אותו לפרוס את ליבו מצד של דין ויש להבין שהבורא יתברך חפץ רק להטיב לנבראיו והבורא לא חפץ חס ושלום לייסר את האדם וככל שהלב מתקרב לקו הסיום ההארה שבאה לארץ גדלה מיום ליום ויש אורות של גמר תיקון סביבנו מרצון הבורא להטיב ולכן האור הגדול הזה שחפץ להתלבש בבחינת הטבה אל הלב גורם ללחץ גדול בנברא ומי שלא יכול לקבל אור זה הוא חש יסורים וכו, כאשר למדנו שאור מתלבש רק בכלי ראוי השוה במידותיו לתכונות המשפיע ולכן אור גדול מביא אהבה גדולה או מביא דין גדול והכל תלוי בכח המודעות של הלב, משמים רק רוצים לתת ולהשפיע והמשימה של הלב היא כח יראת השמים כאשר יראה אמיתית הנקראת יראת הרוממות היא יכולת הלב לפעול ככל שיוכל לא להחטיא את מטרת האהבה בבניית הכלים אל האור,

יראה אמיתית:
אם אני חוטא ומחטיא את המטרה אני בעצם מאבד את קשר האהבה שלי עם בוראי... עלי לפחד לחטוא כי מצב שכזה ירחיק אותי מאהבת בוראי... הפחד שלי צריך לדחוף אותי ליראת שמים כדי שאני לא יאבד את האהבה עם אבי ומלכי הבורא... והנה יש פחד ביראה נפולה שאם אחטא אוי אוי אקבל עונש וכו... אלה הפחד המאוזן הנקרא יראת הרוממות בא ללמד אותי לשמור על כלי האהבה לבוראי ... ויש להאמין בשכר ועונש כאמצעי לקבלת ההטבה כאמצעי לדבקות שזוהי מטרת בואנו לעולם הזה לאהוב את הבורא בכח האהבה ללא תנאי.. באמונה מעל הדעת וביראת הרוממות.

שבעל אוהב את בת זוגו הוא יפחד לחטוא רק כי הוא חושש לאבד את קשר האהבה איתה וברור שהבעל לא מפחד מבת זוגתו מבחינה נפשית נכון? ולכן על כל אחד מאיתנו מוטלת המשימה להבין וללמוד שהפחד הוא בא לדחוף אותי לתכלית הרצויה להיות בדבקות עם מידותיו של הבורא ועלי להבין שהפחד הוא רק אמצעי הבא לתת לי מקום לצמוח רוחנית,

פחד בא לדחוף אותי לתנועה נפשית לצאת מצורת רצון אנוכי לצורת רצון של משפיע נחת רוח לבוראי... אם לא יהיה פחד לא תהיה תנועה כי תמיד מטבענו נמשך לאנוכיות שטבועה בכל לב ברצון לקבל לעצמנו לכן לא לשכוח חברים שכל מה שעתיד להתרחש בקרוב אכן יעורר פחד בכל לב ישראל בבחינת "וישם השם פחד על העם ויהו כאיש אחד" וכו... כאשר האור הגדול שמגיע לקראת גמר תיקון בא לעורר את בית ישראל לתכליתו ולאחדותו בלב אל לב ולב לאלקים ולכן על כולנו להיות חזקים ובעלי מודעות ושיבוא פחד מתסריט כל שהו בכח הטבע עלנו לזכור שזהו רק אמצעי לצמיחה ואור גדול בכלי קטן שובר את הכלי.. והמבין יבין... כאשר אם לא יזכה הלב לפרוס את ליבו בכח התשובה תבוא פרס החצונית אירן להזכיר לאיש הישראלי את תכליתו כסימן מלשון ירא - נון כאמצעי לפרוס את הלב... ועל זה נאמר: מי להשם אלי וכו....... וכך מתבצע הברור כמו שידוע שלא כולם יצאו ממצרים ואין ליבי רוצה לפרט על ענין זה והשם ירחם על כולנו כאחד..

ישנם 4 לבושים הבאים להביא את הלב לאהבה ללא תנאי:

אהבה עצמית - אנוכיות - רצון לקבל לעצמי..
אהבה שתלויה בדבר - גאוה - הרצון שלי להשפיע בעל מנת לקבל לעצמי.
אהבה שאינה תלויה בדבר - הרצון שלי להשפיע בעל מנת להשפיע נחת רוח לבוראי - אימון כונת הלב והרצון לשם שמים, יגיעה, יראה להכנת כלי.
אהבה ללא תנאי - כלי ראוי להשראת השכינה בכל לב - אור וכלי - בסוד משכילים בבחינת יש כלים וכו...

כולנו אוהבים את הבורא וכולנו משתדלים מאוד להסב נחת רוח לאבא אבינו מלכנו יתברך כל אחד לפי כליו ולפעמים מחוסר מודעות אנחנו שוכחים שהדרך אל לב הבורא באה תחילה מלב האדם... באופן טבעי כל אדם בפנימיותו נותן חשיבות אל גדלותו של המלך הבורא ולא תמיד מקפיד על יחסים בין אדם לחברו כי בצורה מופשטת הלב נותן כבוד גדול לבורא יותר מימה שהוא נותן לאדם...

והנה מסר חשוב עד למאוד חברים יקרים ואני נותן עליו דגש חזק מאוד כדי לעורר קודם כל את עצמי לאמת המדהימה הזו כאשר הבורא יתברך כותב לנו בתורה הקדושה במפורש שאי אפשר להגיע לדבקות האהבה עם הבורא ללא אהבת הבריאה.. והנה הבריאה הנפלאה שסביבנו היא מקום האימון שנתן לנו הבורא להגיע לתכלית האהבה ללא תנאי ומכיון שטבע הנברא הוא רצון לקבל הוא מרוחק מהאור הרצון להשפיע הבא כאמצעי לחבר אותנו למידותיו של הבורא והנה עלנו להבין שהדומם צומח חי ומדבר שסביבנו הם מקום האימון שלנו לצאת מהאנוכיות שהעולם הזה הוא מקום כח הדמיון הבא ככח עזר להוציא את הלב ממצבו האנוכי והכל נמצא בתוכנו פנימה כי כל מה שמחוץ אלי בא כמראה לפנימיותי למדנו זוכרים? ולכן נאמר: "ואהבת לרעך כמוך אני הויה" הבורא יתברך חפץ ודורש מכל לב הצמא לאמת להתיגע מאוד באהבת הבריאה ובאהבת החברים .. זהו האימון שכנגד אימון זה בא הכתוב: "מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך".. ודעו לכם שאין שום קצורי דרך להגיע לדבקות הרצויה ללא תנאי זה ועל זה הלב כואב כי היום סביבנו יש המון מחלוקות.. המון שנאת חינם, לב פוגע בלב ולפעמים הלב תחת חזות דתית, ואנחנו דנים תמיד לזכות לא לשכוח זה רק לצורך לימוד.

מחוסר מודעות אנחנו מפספסים את היעד ואת המטרה וזהו הקושי הכי גדול בעבודת הבורא הלב אל לב ולכן חברים יקרים בבקשה עלנו להתחזק בנקודה זו כאשר המפתח לגאולה הוא הלב אל הלב.. והנה עלנו לזכור שישנם ב" בחינות בהסתכלות הלב על האמת כאשר ישנו הנברא שנברא בצלם ואותו עלי לכבד ולאהוב ללא תנאי תמיד ללא שום פשרות ולעומת זאת ישנו הנברא המיצג את פעולותיו על פי בחירותיו ע"פ רמת מודעותו ואת זה אני לא חייב לקבל והכונה: עלי לכבד את האדם תמיד וזכותי לא להסכים לפעולותיו.. ומי שלא יודע התבוננות זאת תמיד יפול לשנאת חינם.. כאשר למדנו ששורש הרע אומר: למה הסביבה לא עושה את רצוני... וכו... וכל המידות הרעות תמיד באות ללב כאשר רצונו לא יוצא לפועל והנה כאשר הלב מצפה להנאה ובא חסרון מצד הטבע שלנו תמיד באה לנו תחושה ראשונית של רע או חסרון ... ועל זה נכתב בתורה: החסרון קודם להויה (מילוי) וזכרו זאת תמיד שכל מצב תמיד תחילה בא בדרך חסרון והנה החסרון הוא רק אמצעי שבא לנו מהבורא לתת לנו מקום לצמוח לתכליתנו בכח הבחירה לצורך תיקון ולכן אם אני לא מבין שאני מטבעי תמיד תחת רצון לקבל לעצמי מטבעי אני יצפה תמיד למילוי מידי של הנאה וזוהי טעות שגורמת ללב להיות בפרוד מהאמת.

העולם הזה הוא רצון לקבל אחד גדול - החומר הראשוני שבבריאה - וזהו מקום האימון ואני שוב מזכיר חוק זה לכולנו כי שוב זהו החומר הראשוני של הבריאה יש מאין, עלנו לזכור שזהו הכלי שלנו לקבל את הטבת הבורא רק כאמצעי להיות בקשר עם נותן המתנה ולכן יש לדרוש שלום מלב אל לב כאשר השלום הוא שמו של הבורא זהו הקו האמצעי ובבקשה דעו לכם שמירב הדינים הבאים על האדם הם בשל חוסר לב אל לב ולכן בדקו את דברי אלו וראו כמה אמת צרופה יש כאן בבקשה חברים התבוננו.. כל מחלוקת ולו הכי קטנה.. כל מריבה.. כל חוסר הסכמה.. שלא מבורר עפ דרך השלום מביא קטרוג וחסרון ועל זה נכתב ש 90 אחוז מתים מעין רעה, כאשר הלב מביא על עצמו עין רעה (רצון עצמי) בחוסר מודעות.

היום מרבית הציבור טוען בחוסר דעת הוא עשה לי עין וכו.. וזוהי טעות גדולה כאשר כל דרך הלב היא בפנימיותנו וטוב עין הוא יבורך ואם אני אתאמץ להיות בשלום עם עצמי ואם זולתי ואלחם על השלום וארצה את השלום וידרוש הלב את השלום מהלב אל הלב כך אוכל במחשבתי בדיבורי ובמעשי ליצור חיוביות ולכן עלנו לצאת מתפיסת הטבע הקלוקלת האומרת הוא עשה לי ככה? וההוא עשה לי ככה? וכו.. כאשר למדנו שעלנו לומר לא הוא מרגיז אותי אלה אני מתרגז ממנו... ולא הוא פגע בי אלה אני נפגעתי ממנו.. וכו... הכל בתוכנו פנימה ולכן לב אל לב הוא הכנת הכלי לקבלת האור ויש לזכור שדרך האור היא האמצעי אל הדבקות השלמה במידותיו של הבורא יתברך... ושאדם שואל את חברו אחי או אחותי מה שלומך? כאן הכונה לשים דגש אחי או אחותי היכן אתם מונחים בבחינת השאיפה שלכם לשלום ולשלומות הלב ביחס לתכלית.. מה שלומך? משמע? היכן אני מונח ביחס לשלמות? וכו.. התבוננו וב"ה נעשה ונצליח אכי"ר.

מראות השמים משיח בן יוסף:
כבר מס חודשים לא זכיתי לראות את משיח בן יוסף ובתוך ליבי יש השתוקקות עצומה לדעת מה מצבנו היום (פסח תש"ע) לקראת הגאולה ב"ה. והנה בתפילתי בקשתי מיזה זמן לדעת מה מצבנו בית ישראל ביחס ליסוד הקדוש.. יום אחרי יום בעקשנות ליבי מיחל לראות את נסתרות השמים... ובמראות השמים זכיתי בחסדי השם לגילוי מיוחד במינו הבא לעורר את הלב ולחזק את האמונה בצפיה וקיווי לאמת.......

במראות השמים נכנסתי אל מקום די גדול ובו נראים אנשים רבים העוסקים במלאכת הקודש זו היתה האוירה... וכשנכנסתי למקום התבוננתי סביב וחשתי ברצינות הגדולה ששררה במקום.. אט אט התחלתי להסתובב ולהתבונן בנעשה והנה נכנסתי לתוך חדרון גדול ושם לתדהמתי אני רואה איש שוטף גופות של נפטרים.... אותו האיש פונה אלי ואומר לי קדימה תתחיל לעבוד וללא כל מחשבה מיד התחלתי לנקות ולשטוף גופות של אנשים שנפטרו מהעולם הזה והנה הרגשתי בתוכי פנימה ושאלתי מדוע אני שוטף גופות? מה רוצים לומר לי משמים? עזרתי אומץ ושאלתי את האיש שלידי מה אני עושה כאן? והנה אומר לי האיש: אלינור בני ישנו כאן אדם רב חשיבות בעבודת הקודש הזו לך ושאל את האיש שנמצא בחדרון הבא הוא האיש שממנו תקבל את תשובתך...

נגשתי אט אט ופסעתי לעבר חדרון מיוחד במינו ובכניסתי לחדר ראיתי ממולי את משיח בן יוסף ... ידעתי שזהו היסוד הקדוש המברר בקודש והנה התרגשתי כאילו התגעגעתי מאוד אליו... שנפשי קשורה מאוד בנפשו.. בתוכי פנימה... לא אמרתי מילה רק התבוננתי ושם ליבי רואה את משיח בן יוסף שוטף גופות ומנקה אותם באופן יסודי ובתוך ליבי לא יכולתי להתקרב רק אני זוכר ששאלתי במחשבתי מה עלי להבין ממראות אלו והנה הסתכל אלי משיח ובמחשבתי קבלתי את התשובה.. והקצתי בתדהמה ....

התשובה היתה מופשטת מאוד ועמוקה ולכן ב"ה אכתוב לכם את הבנותי והשם יעזור להעביר לכם את מודעותי בחסדי השם:

בכתבי בעל הסולם כותב הרב אשל"ג זצק"ל על כמה שהבורא שונא את הגופים בעבודה.... ויש להבין שהגוף נקרא הרצון לקבל לעצמי.. התורה באה לבני האדם.. ואין התורה באה ללמד את הלב להבדיל בין טוב לרע והנה שנאמר הבורא שונא את הגופים בעבודה הכונה היא שהבורא לא חפץ בכלי שמקבל רק לעצמו וידוע שאצל הבורא אין אוהב או שונא וכו... הכל בא לצורך לימוד לנבראים הצמאים לאמת והנה הבורא הוא שיא השלמות ואין לו שום חסרון וכולו אהבה והטבה תמיד וכל מידותיו המוזכרים בתורה הקדושה באים אל הלב כאמצעי ללימוד ויש להבין עינין זה... יש לזכור תמיד וזהו חוק וכלל קבוע:

הבורא הוא שיא השלמות.. הבורא לעולם לא מתבלבל.. כל מה שהבורא עושה לי בחיי וכל המקרים שבאים אלי לתיקון עלי לקבלם באמונה שהם הכי טובים בעבורי.. ולתודעה זו אנו זקוקים ללב מאמין מעל הדעת ולבטחון אמיתי.. והלואי שנזכה.. לקיים מהלב דברים אלו ככה לעולם לא נבוא בטרוניה לשמים ונזכה להכניע את כל הספקות של הרע שבתוכנו בשאלותיו הנפוצות:
מי השם אשר תשמע בקולו?
מה עבודת האמונה הזו לך?
אך אוכל להגיע לשלמות הרצוייה?

מי? מה? אך? - לא פשוט נכון?

והנה הבנתי שהגופות שנפטרו במראות שמים אלו הם כל אותם הרצונות לקבל שהתבררו כבר נכון להיום עקב עבודת היגיעה ביראת השמים של משיח בין יוסף בשמירת הברית בשמירת היסוד וידוע שכל מה שמתקן משיח בן יוסף בפרטיותו הוא כנגד כלל ישראל כהשתקפות כמראה של פרט כנגד כלל והנה במראה זה נתנו לי להבין שהיגיעה של משיח בבחינת שמירת הברית קרובה מאוד לסיום... וזה מדבר על כל ההכנות שנעשו בכל תש"ע שנים ... זה עמוק מאוד.. כאשר כל הרצונות לקבל לעצמו (הגופות) בבחינת הברית כבר הומתו ועל זה נכתב בתורה: "יקר בעיני השם המותה לחסידיו" וכל יקר ראתה עינו" זהו הבן יקיר לי אפרים משיח בן יוסך וכו...

הנה הצדיק המברר שמוסר את נפשו על קדושת הברית הוא בבחינת ממית את עצמו... וזה יקר מאוד בעיני השם ההפך מקרי וכו.. משמע הצדיק לא משתמש בחסרון שלו למילוי מידי לרצון לקבל לעצמו אלה הוא מפעיל כח גבורה ושם מסך על רצונותיו האנוכים ובכח העלאת מ"ן שזהו העלאת בקשה למילוי החסרון שבו ובכח תפילה לבורא זוכה הכלי לתיקונו... ולמילוי נכון בקו האמצעי..

מה שנשאר עכשיו למשיח אחרי שכבר זכה להמית את יצרו הרע הוא לבצע את הנקיון הסופי והנה מראה זה ממש מתחבר לחג הפסח בהסרת החמץ האנוכי שמרחיק את הלב מהלב והנה היום ממש ברגע זה מתבצע הנקיון הסופי לקראת הקבורה... ושימו לב שמראה זה היה ביום י" בניסן למבינים דבר מתוך דבר - קרבן הלב בכח ההקרבה של האדם לכבוד שם שמים .. והנה אנחנו היום במצב של הטהרה הסופית לקראת הברור האחרון כי מה שנכון למשיח בפרט נכון לכולנו בפרט והנה סדר הטהרה לקראת הקבורה שזהו ממש מצבנו היום בית ישראל לקראת גמר התיקון.

מצב זה אכן לא פשוט והשם ירחם ויציל - ובזמן טהרת הגופים אומרים:
וְזָרַקְתִּי עֲלֵיכֶם מַיִם טְהוֹרִים וּטְהַרְתֶּם מִכֹּל טֻמְאוֹתֵיכֶם וּמִכָּל גִּלּוּלֵיכֶם אֲטַהֵר אֶתְכֶם"

כל בר דעת יכול להבין דבר מתוך דבר אחי היקרים ממראה זה בבקשה הפנימו מהלב אל הלב כאשר מראות השמים שזכיתי לקבל ברחמי השם באים לעורר ולעודד את הלב לטהרה... ע"פ עניות דעתי היום אנחנו לקראת מציאות לא פשוטה הבאה לטהר את הלב והנה מים חיים כנגד מים רבים עומדים לבוא על הלב.. והנה מים הכונה אור חיים וזהו האור הגדול שבא לקראת גמר תיקון כמו שכתבתי לכם בתחילת המאמר הזה כאשר אם יש לי כלי ראוי למים אלו אני זוכה להיטהר ואם אין לי כלי אז מים אלו הם רבים והמבין יבין.... יש לזכור שהנברא בנויי מכונה ורצון ועל כל לב לזכור תמיד שבתוכנו ישנו:

1 = רצון לקבל כללי את הטבת הבורא - חומר הבריאה.

2 = יצר טוב - צורת הרצון שלי לקבל הנאה רק כאמצעי להשפיע נחת רוח לבוראי.

3 = יצר רע - צורת הרצון שלי להמשיך את האור רק לאנוכיותי.

מהי כונת הלב שלי? אך אני ממשיך את האור בחיי?

שנזכה להכשיר את הלב מהלב כאשר כל העולם הזה הוא חדר כושר כאמצעי להיות כשר, בברכה אלינור, אשמח לשמוע את דעתכם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים